Teslimat Koşulları

Ürünlerin gönderim süreci siparişinizi onayladıktan sonra siz tarafından tarafımıza gelen banka dekontu ile işleminiz başlatılmaktadır.

Sipariş aşamasında seçmiş olduğunuz ürünlerin ölçülerine dikkat etmeli, istediğiniz modülleri seçtiğinize özen göstermelisiniz. Siparişinizin teslim tarihinden başlamak üzere 14 gün içinde müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek iade talebinde bulunabilirsiniz. Ürünün iade işleminin gerçekleştirilebilmesi için kullanılmamış, ambalajı bozulmamış, herhangi bir nedenle zarar görmemiş, kurulum işlemi gerçekleşmemiş ve orijinal halini kaybetmemiş olması gerekmektedir. Ürün hatası alıcı kaynaklıysa ya da kesin süre geçmiş ise ürünün iadesi kabul edilmemektedir.

Satın almış olduğunuz ürünler 10 - 15 İş Günü (Pazartesi – Cuma) içerisinde teslim edilmektedir.

*Cumartesi, pazar ve resmi tatil günleri iş günü olarak sayılmaz.

 

Bizimle paylaşmış olduğunuz e-posta adresine satın aldığınız ürünler bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stoklarda mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta tarafınıza gönderilecek ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih bildirilecektir. Bu gibi tarafımızca kaynaklanan bir sorun olması halinde sizinle iletişime geçilebilmesi için bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olmasına özen göstermelisiniz.

 

İyi alışverişler, keyifli günler dileriz.

 

Benim Odam

Genç|Çocuk|Bebek

Dalgaların Ahengi

Ada

Bebeğinizin dalgaların arasında huzurla uyandığını görmek isterseniz Ada tam size göre!

ÜRÜNLER

Bu İçerikle İlgili Ürünler

Bu içerikle ilişkili ürünleri buradan görüntüleyebilirsiniz.
No items found.