Genç Odası Modelleri

10.04.2015

Gençler için şık bir takım seçmek için mobilya markalarının çevrimiçi kataloglarına bakan aileler, internette uzunca bir zaman geçirdikten sonra işlevsel ve konforlu bir genç odası için ciddi miktarda harcama yapması gerektiğini anlar. Küçük bir bütçeyle hem gencin tüm ihtiyaçlarına cevap veren hem rahat bir şekilde kullanılabilecek hem de dayanıklılığıyla uzun süreli kullanım imkanı sunacak bir genç odası satın almak pek de kolay bir iş değildir.

Çoğu mobilya üreticisi birkaç parçadan oluşan genç odaları için bütçe yakan meblağlar talep etse de, bu tasarımlar arasında neredeyse aynı görünenler ve düşük kalitesiyle de satın alındıktan kısa süre sonra problem yaşanmasına neden olanlar da yok değil. Aile bütçesinin ciddi bir sarsıntı geçirmesine neden olmayacak makul fiyatlarla satılan genç odası mobilyalarını ise uzakta aramaya gerek yok.  Markanın genç odası takımları kalitesiyle yüksek enerjili gençlerin dahi seneler boyunca kullanabileceği bir odaya sahip olmasını sağlarken, özgün tasarımlarla farklı zevklere de hitap edilebiliyor.

Gencin kullanım alanını daraltmayan ve göz önünde görünmeyen eşyalar, odanın kullanım 
alanının daha ferah bir hale ve görünümün de daha şık olmasını sağlayacaktır. 
Bunun için bazalar, ekstra raflar veya komodinler kullanılabilir. Ancak her ne olursa olsun
aileler genç odası için mobilya seçimi yaparken gencin fikirlerini almalıdır. Zira odanın asıl
sahibi olan genç bu yaşam alanında herkesten fazla vakit geçireceği için mobilyalardan
renklere tüm dekoratif unsurların kendi beğenisini yansıtması önemlidir.

Genç Odasi Modelleri olarak canlı renklerde tasarlanmış ve fonksiyonel özelliklere sahip 2016 genç odaları sitemizden incelenebilir; http://www.benimodam.com.tr/kategori/genc